ΘΕΡΙΝΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ & ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ!

Μετά από μια δύσκολη και απαιτητική χρονιά, η θερινή προετοιμασία στο Study Lab καλείται να καλύψει τα όποια κενά έχουν προκύψει και να προετοιμάσει με υπευθυνότητα και μεθοδικότητα τους υποψηφίους των Πανελληνίων εξετάσεων καθώς και τους μαθητές όλων των βαθμίδων που θέλουν να ξεκινήσουν τη νέα σχολική χρονιά χωρίς κενά!

Με απόλυτη τήρηση των υγειονομικών κανόνων τα μαθήματα μας θα γίνουν δια ζώσης για τους μαθητές της Λαμίας, ωστόσο θα δημιουργηθούν και τμήματα εξ αποστάσεως διδασκαλίας για τους μαθητές άλλων περιοχών που δεν έχουν πρόσβαση στα εκπαιδευτήρια μας!

Εγγραφές θερινών τμημάτων και προεγγραφές Σεπτεμβρίου πραγματοποιούνται καθημερινά 2-8:30 μ.μ. στα εκπαιδευτήρια μας ή καλώντας στο τηλεφωνικό μας κέντρο!

? 2231602077
? 1ο εκπαιδευτήριο: Λαρίσης 52, Γαλανέικα