Αποτελέσματα εξετάσεων ADR

Ολοκληρώθηκαν με επιτυχία οι εξετάσεις απόκτησης και ανανέωσης πιστοποιητικού ADR της Περιφερειακής Ενότητας Φθιώτιδας περιόδου Μαρτίου και Ιουνίου 2020.

Στις εξετάσεις ανανέωσης Π5 η Σχολή των εκπαιδευτηρίων μας (Σ.Ε.Κ.Ο.Ο.Μ.Ε.Ε. Γεωργαντάς) συμμετείχε με 3 υποψήφιους σε σύνολο 13 και ποσοστό επί του συνόλου 23,1%. Το ποσοστό επιτυχίας της σχολής μας ανήλθε σε 100% (το ποσοστό επιτυχίας λοιπών υποψηφίων ήταν 80%).

Στις εξετάσεις αρχικής απόκτησης Π5 η Σ.Ε.Κ.Ο.Ο.Μ.Ε.Ε. του εκπαιδευτικού μας κέντρου συμμετείχε με 1 υποψήφιο σε σύνολο 8 και ποσοστό επί του συνόλου 12,5%. Το ποσοστό επιτυχίας της σχολής μας ανήλθε σε 100% (το ποσοστό επιτυχίας λοιπών υποψηφίων ήταν 85,7%).

Η επόμενη εξεταστική περίοδος για αρχική χορήγηση, επεκτάσεις και ανανεώσεις είναι 28 Σεπτεμβρίου 2020.

Γράψτε ένα σχόλιο